Biegi są w ostatnich latach ulubioną dziedziną sportu ogromnej liczby Polaków. To aktywność, którą można praktykować wszędzie, gdyż nawet w dużych aglomeracjach znajdą się spore tereny zielone i bulwary, gdzie można pobiegać. A co kluczowe – jogging wiele nie kosztuje. Wystarczą tylko solidne obuwie, pochłaniająca pot koszulka i szczypta determinacji.

Gadżety dla biegacza – co dostają uczestnicy półmaratonów

Także w niewielkich miastach co roku organizowane są biegi, w których partycypują nie tylko zawodowcy, ale i pasjonaci tego sportu. Zgłoszenie się na tego typu wydarzenie sportowe nierzadko łączy się z niewysoką opłatą, w ramach której poza możliwością startu biegacze odbierają również mały komplet gadżetów. Bazą takiego pakietu gadżetów zwykle jest numer zawodnika,oddychająca koszulka , sporadycznie butelka izotoniku. Jednakże coraz częściej promotorzy imprez biegowych dodają do nich więcej gadżetów dla biegacza. Na bardziej głośnych eventach sportowych mogą to być np. pas sportowy na biodra, czyli popularna nerka, nieduży ręcznik do otarcia potu albo opaska do biegania, w której można trzymać klucze bądź telefon. Zawodnicy bardzo lubią otrzymywać takie komplety gadżetów, bowiem nawet jeśli nie zdobędą w zawodach wysokiego miejsca, to t-shirt z logo imprezy będzie dla nich zawsze pamiątką z uczestnictwa w biegu. Co najważniejsze, jest to pamiątka użyteczna, którą biegacz może wykorzystywać podczas codziennych treningów.

Gadżety dla biegacza – umieść na nich logo organizatora imprezy

Małe i większe imprezy sportowe nie mogłyby naturalnie zaistnieć bez pomocy sponsorów ponoszących gros kosztów ich organizacji. Zwykle logo organizatorów i patronów biegów umieszcza się nie tylko na banerach lub ulotkach reklamujących bieg, ale również i na gadżetach przekazywanych sportowcom. W zależności od rodzaju tworzywa czy tkaniny, z którego wyprodukowane są gadżety dla biegaczy, do naniesienia na nich logo sponsorów używane są różnorodne techniki nadruku. W przypadku t-shirtów jest to przeważnie sitodruk, który gwarantuje dużą żywotność grafiki.