Tutaj odnajdziesz szczegółowe informacje dotyczące automatycznej obsługi należności.

Właściciele przedsiębiorstw nieprzerwanie poszukują rozwiązań, które pozwolą im w łatwy sposób obniżyć wydatki na działalność, a przy tym zredukować czas zarezerwowany na obsługę niektórych procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie przelewów, ale również obsługuje windykację opóźnionych należności.

Automatyczne księgowanie faktur – zasada działania

Automatyczna obsługa należności za pośrednictwem Flobo możliwa jest za sprawą zintegrowania tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz oprogramowaniem finansowo-księgowym firmy. Flobo zbiera dane o wydanych fakturach, a potem monitoruje czy pojawiły się wpłaty od kontrahentów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym firma ma rachunek, pozwala aplikacji na rozróżnienie konkretnych płatników, bo każdy z nich posiada przypisany unikalny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należności. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę z mozolnego obowiązku ręcznego księgowania przelewów, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie pozostałych kluczowych dla sukcesu firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi oczekiwania nie tylko największych przedsiębiorstw, ale też i tych niewielkich, które w ciągu miesiąca wystawiają tylko sto dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną praktyczną funkcją, wyjątkowo wartościową dla tych właścicieli firm, którzy regularnie borykają się z unikającymi opłat kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji.

Flobo – zobacz czy wdrożyć ją w Twojej firmie

Zastanawiasz się czy robot Flobo to użyteczna usługa dla firmy, którą prowadzisz? Flobo proponuje kilka typów automatyzacji procesów obsługi należności, z których możesz zamówić tę, która idealnie spełni Twoje wymagania. Ten robot bezbłędnie obsługuje przelewy abonamentowe, dlatego doskonale zda egzamin w uczelniach językowych albo prywatnych, czyli wszędzie tam, gdzie opłaca się czesne. Z Flobo skorzystać mogą także hostele, hotele, a nawet biura podróży – aplikacja obsłuży wpłaty od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i realizowane w określonych transzach. A co z podmiotami oferującymi różne usługi? Jeśli pomiot za realizację usługi żąda opłaty z góry, Flobo będzie monitorować wpłaty do klientów i nadawać dalszy bieg jedynie opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]