Skorzystaj z doświadczenia polskiego psychologa Birmingham.

Po przystąpieniu naszego kraju do Wspólnoty Europejskiej oraz otwarciu zagranicznych rynków zatrudnienia na naszych rodaków, Polacy z chęcią zaczęli udawać się na Wyspy. Na chwilę obecną przez Brexit fala emigracyjna praktycznie zanikła, lecz nadal nie brakuje ludzi skłonnych do zatrudnienia się lub rozpoczęcia nauki właśnie w Wielkiej Brytanii. Nierzadko jednak mieszkanie na terenie Wielkiej Brytanii generuje ogrom utrapień, z którymi trudno jest się uporać samodzielnie bardzo.

Polski psycholog w UK – z jakiego typu kłopotami się upora?

Pobyt na emigracji oraz związana z tym rozłąka z bliskimi, a także praca na terenie obcego państwa, mogą generować cały szereg komplikacji, którym niezwykle trudno jest podołać. Separacja z rodziną nierzadko powoduje bardzo dużą sytuację stresową. Do tego nieraz pojawiają się również trudności ze znalezieniem pracy czy integracją z nowymi współpracownikami. Nieznajomość języka, która nadal jest dość często spotykana, sprawia, iż błyskawicznie dochodzi do odcięcia się od kolegów , z którymi się pracuje. A stąd już tylko niewielki krok do istotnych zaburzeń nastroju lub zwiększenia liczby zachowań agresywnych. Zachowania tego typu niezwykle ciężko jest poskromić bez pomocy psychologicznej. W związku z tym nie należy bać się sięgania po wsparcie profesjonalisty. Sesja z psychologiem okazuje się być najkorzystniejszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg takiej rozmowy?

Rozmowy z psychologiem przeprowadzane są w komfortowej atmosferze i dyskretnej. Nie trzeba bać się, że historie , które opowiedziano podczas rozmowy będą powierzone dalej. Na psychologu spoczywa wszak obowiązek zachowania tajemnicy , z której zwolnić może jedynie sąd. Przed psychologiem nie powinno się ukrywać swoich kłopotów oraz słabości – jego zadaniem jest pomoc w ich rozwiązaniu. Specjalista ten uczy, jak uporać się ze stresującymi wydarzeniami, a także pokazuje jak rozpoznawać sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to najlepszy wybór. Konsultacja prowadzona jest w języku polskim, co sprawia, że odbywa się sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba, która przychodzi z kłopotami nie powinna się bowiem zastanawiać się, czy będzie zrozumiana oraz czy sama prawidłowo zrozumie to, co radzi jej specjalista.

Dane firmy:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339