Wypożyczalnia szalunków Kraków - bezkonkurencyjną ofertę poznasz na https://abcszalunki.pl/wynajem/.

Szalowanie to jedna z najczęściej stosowanych na budowach technologii. Na czym się opiera? Szalunek to pewnego rodzaju forma, którą wypełnia się cementem – zazwyczaj przy budowie fundamentów. Szalunki bardzo często robione są ze sklejki, jednak spotyka się także wersje wykonane z metalu, a czasem nawet tworzyw syntetycznych. Pozostałymi istotnymi częściami szalunków są dźwigary i podpory, bo te pozwalają na osiągnięcie odpowiednich efektów. Jednak z uwagi na wysokie koszty nie zawsze ekipy remontowe posiadają swoje szalunki. Gdy okażą się potrzebne, mogą bowiem po prostu je wypożyczyć – szczególnie, że wynajem szalunków to obecnie naprawdę popularna usługa.

Zakup czy wynajem szalunków?

Zakup swoich szalunków będzie trafionym pomysłem dla firm często przyjmujących zlecenia na budowę fundamentów, ponieważ jak już wspomnieliśmy, są one w tym celu absolutnie potrzebne. Jeśli z kolei budowanie fundamentów nie jest główną usługą danej firmy, dobrze sprawdzić zalety, jakie oferuje nam wynajem szalunków. Dlaczego powinniśmy go wybrać? Głównie ze względów ekonomicznych – wynajęcie szalunków kilka razy do roku jest bardziej opłacalne niż ich kupno. Dobrze wspomnieć także o wygodzie, ponieważ przechowywanie rzadko wykorzystywanych szalunków może powodować spore wydatki.

Która firma zaoferuje wynajmem szalunków?

Jeśli zdecydujemy się na wynajem szalunków, warto dokładnie przemyśleć to, która firma nam je zapewni. W jaki sposób ją wybrać? Warto zdecydować się na usługi firmy doświadczonej w sprzedaży sklejki dla firm budowlano-remontowych – w ten sposób otrzymamy pewność, iż szalunki będą wytrzymałe i praktyczne. Bardzo istotna okaże się również dbałość o klienta – w sytuacji, kiedy coraz bliższy jest termin rozpoczęcia robót nie możemy zaakceptować spóźnienia. W razie wątpliwości dobrze zaś skorzystać z internetu i sprawdzić, co o ofercie danej firmy piszą wcześniejsi klienci.

Dane firmy:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]