Producenci okien drewnianych - z aktualną ofertą zapoznasz się na www.oknostol.com.pl.

Naturalne okna drewniane są niebywale szykowne i funkcjonalne. Pasują do każdej budowli – od starych domów po futurystyczne wnętrza. Z jakich tworzyw producent okien drewnianych wytwarza swoje produkty i co decyduje o ich trwałości?

Producent okien drewnianych – okna bardzo pięknie

Okna drewniane są energooszczędne, ponieważ wytwarzane są z użyciem najnowszych technik. Producenci okien drewnianych wspaniale je impregnują, a utrzymanie czystości jest łatwe. Okna drewniane prezentują się wyjątkowo efektownie, mają opływowe profile, najlepszej jakości rączki. Mogą być wykonane zarówno z drewna krajowego – na przykład modrzewia, jak i rodzajów zagranicznych (meranti). Okna drewniane są popularne nad Wisłą, ponieważ łączą ekologiczne tworzywa z współczesnymi metodami.

Producent okien drewnianych – deski możesz samodzielnie pielęgnować

Producent okien drewnianych przeważnie oferuje system klejenia trójwarstwowego, zapewnia niskie straty ciepła oraz komfort. Organiczne drewno można poddawać zabiegom pielęgnacyjnym, dzięki czemu jego trwałość jest znakomita. Trzeba dodać, że producent okien drewnianych tworzy również wytrzymałe balustrady, świetne do stuletnich dworków lub nowoczesnych zabudowań. Drewno jako materiał nietoksyczny jest całkowicie ekologiczny, sprawdza się przy pracach konserwatorskich wnętrz. Remontując wnętrze warto zatem zainwestować w wysokogatunkowe, wytrzymałe i harmonijne komponenty drewniane.

Dane firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]