Szukasz pokrycia dachowego? Koniecznie odwiedź ten adres.

Zakładane przez dziesiątki lat tradycyjne dachówki betonowe i ceramiczne ponownie ustępują miejsca na rynku pokryciom dachowym wyprodukowanym z blachy. Wiele plusów tych drugich przyczyniło się do tego, że są one najlepszym wyborem nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, lecz też dla inwestorów.

Szybki montaż i łatwość dopasowania do dowolnej struktury dachu – nowoczesne pokrycia dachowe z blachy

Blachodachówki wygrywają na rynku pokryć dachowych z wielu powodów. Po pierwsze ważą dużo mniej niż dachówki ceramiczne, co mniej obciąża konstrukcję dachu, ale też ułatwia transport oraz rozładunek tych modułów. Struktura profilu nowoczesnych pokryć dachowych sprawia, że ich instalacja jest nie tylko nieskomplikowana, ale i mniej czasochłonna w porównaniu do montażu dachówek ceramicznych, które są o wiele mniejsze, przez co ich precyzyjne rozłożenie pochłania zazwyczaj dużo więcej godzin. Inną ważką zaletą pokryć dachowych z blachy jest łatwość dopasowania ich do praktycznie rzecz biorąc dowolnej, nawet niezmiernie wymyślnej, struktury dachu, ponieważ blachodachówkę da się bez trudu dociąć na wymiar. Ten rodzaj pokryć dachowych sprawdza się rewelacyjnie zarówno w minimalistycznym budownictwie, jak i wspaniale komponuje się ze starszymi obiektami, tym bardziej, iż bardzo przypomina tradycyjne dachówki ceramiczne. Blachodachówki wyróżniają się również lepszą szczelnością. Prócz tego łatwo je czyścić. Właściwie wystarczy do tego dość delikatna szczoteczka i spłukanie wodą, natomiast w razie mocnych zabrudzeń – preparat do czyszczenia pokryć powlekanych.

Regamet – ogromny asortyment blachodachówek oraz pokryć dachowych

Aby nabyć nowoczesne blachodachówki dobrej klasy nie trzeba daleko się rozglądać. Na rodzimym rynku od 3 dziesięcioleci działa przedsiębiorstwo Regamet, w ofercie którego znajduje się duży wybór blachodachówek, paneli dachowych i blach trapezowych. Wyroby te można dostać w stacjonarnych sklepach producenta, działających na terenie 4 województw Polski południowo-wschodniej: lubelskiego, podkarpackiego, małopolskiego oraz świętokrzyskiego. Produktem flagowym marki REGAMET są panele oraz blachodachówki z powłoką PRO (Exelent i Purtext Strong 300), charakteryzujące się podwyższoną odpornością na korozję, uszkodzenia mechaniczne, a także powstawanie rys. Firma Regamet stawia na wszechstronną obsługę klienta, stąd oprócz własnych produktów oferuje również akcesoria dachowe (np. obróbki blacharskie czy folie dachowe), jak również dachówki ceramiczne i betonowe innych cenionych marek.

Dane firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08