Zainteresowany domy drewniane projekty? Kliknij tu.

Domy z bali to budowlany hit. Innowacyjna technologia sprawia, że takie nieruchomości nie tylko prezentują się wyjątkowo gustownie, ale spełniają także inne kryteria. Czy domki z bali mogą służyć jako nieruchomości całoroczne? Gdzie wyszukać projektanta, który pomoże nam zbudować ekologiczny dom?

Projekty domów drewnianych – lekka konstrukcja

Nowoczesne domy drewniane to znakomity pomysł na spełnienie celów o własnym domu. Ludzie chętnie decydują się na wybudowanie takich posiadłości, gdyż mają one wiele atutów. Najważniejsza kwestia – są one bardziej ekonomiczne niż murowane domki jednorodzinne. Konstrukcja jest lekka, a to oznacza ogromne oszczędności. Nowoczesne domy drewniane szybciej się buduje, gdyż są wznoszone z prefabrykatów. Nie musimy martwić się o roboty związane z betonowaniem. Projektanci twierdzą, że budowa odbywa się w przeciągu kilku miesięcy, dlatego domy drewniane stają się coraz bardziej powszechne. To mieszanka innowacji z górskim klimatem. Z jednej strony zachwycają szlachetnym wzornictwem – wiele z nich jest inspirowanych stylem tatrzańskim. Z drugiej strony dzięki zastosowanym elementom zapewniają komfort taki sam jak tradycyjne domy.

Projekty domów drewnianych – surowiec naturalny

Domy drewniane całoroczne to konstrukcje wyprodukowane z naturalnych komponentów, dlatego też w pomieszczeniach panuje przyjazny mikroklimat. Dzięki zastosowaniu bali osoby chorujące na uczulenia odczuwają istotną poprawę samopoczucia. Domy z bali wyróżniają się wspaniałym poziomem izolacji termicznej, nie musimy ich jeszcze ocieplać. Ważnym atutem jest mała grubość ścian, dzięki czemu powierzchnia użytkowa domu jest większa. Domy drewniane można stawiać także podczas zimy, bo wszystkie roboty wykonywane są na sucho. Kiedy postanawiamy zbudować nowoczesne domy z bali pamiętajmy, żeby zlecić całość prac doświadczonym specjalistom.

Dane firmy:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]