Potrzebujesz domów z bali Kraków? Skieruj się na ten adres.

Drewniana zabudowa przez lata była zastępowana przez budynki ceglane. Obecnie na szczęście zauważyć możemy to, że zainteresowanie nimi powoli rośnie. Rzecz jasna nie jest tak bez przyczyny – domy drewniane mają wszak wiele plusów. Najistotniejszym jest niewątpliwie styl – dopasowują się tak do miejskiej, jak i wiejskiej architektury. Ważne jest również to, że domy drewniane są bezpieczne dla przyrody, gdyż są wznoszone wyłącznie z odnawialnych surowców. Drewno może także absorbować fale wydzielane przez sprzęty RTV i filtrować powietrze, a to sprawia, iż ich lokatorzy lepiej się wysypiają oraz chronią swoje płuca.

Najpopularniejsze projekty domów góralskich

Najczęściej spotykanym rodzajem domów z drewna są oczywiście budynki przywodzące na myśl tatrzańską architekturę. Nierzadko budowane są z bali, zaś styl ich zdobienia nawiązuje do twórczości Stanisława Witkiewicza. Oczywiście znajdziemy także projekty domów góralskich, które tworzone są we współczesnym stylu. Często też spotyka się projekty domów góralskich, które łączą odmienne style – na przykład elementy betonowe. To powoduje, że projekty domów drewnianych bez obaw można zamówić także, kiedy chcemy wznieść je poza Tatrami.

Projekty domów góralskich – jak znaleźć architekta?

Pamiętajmy, iż na wygodę życia w domu góralskim rzutuje przede wszystkim projekt, w myśl którego został wybudowany. Z tego względu decydując się na takie wyjście, dobrze sprawdzić wcześniejsze realizacje architekta i przeczytać, co myślą o nim poprzedni zamawiający. Ważne jest, aby w jego teczce znalazło się wiele projektów domów góralskich – dzięki temu otrzymamy pewność, iż nasze zamówienie będzie dobrze zrealizowane i spełni nasze oczekiwania. Przy wyborze dobrze również dowiedzieć się, czy architekt działa z firmą, która wzniesie dom – dzięki temu inwestycja skończy się prędzej.

Dane firmy:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]