Potrzebujesz pomocy biura architektonicznego Kraków? Dobrze trafiłeś!

Niewątpliwie chciałbyś, by w Twoim nowym gniazdku wszystko było takie jak sobie wymarzyłeś. Powodzenie Twoich starań zależy przede wszystkim od tego, jaki projekt domu wybierzesz. Znalezienie najlepszych propozycji nie powinno być jednak trudne – dokument może sporządzić pracownia architektoniczna albo, kiedy najważniejszy jest dla Ciebie termin, możesz kupić gotowy szkic. Które rozwiązanie będzie korzystniejsze? Na które z nich postawić?

Nie musisz powierzać projektu biurze architektonicznemu

W sieci w kilka chwil dotrzesz do mnóstwa projektów domów. Są tam propozycje dla mało wymagających osób i tych, którzy chcą kupić bardziej nietypowy projekt. Ich najsilniejszą stroną jest na pewno cena – nieskomplikowane projekty kupimy już za za nieco ponad 2000 zł. Poza tym będzie to idealna opcja dla osób, którym zależy na krótkim terminie – katalogowe projekty możemy mieć w kilka chwil.

Projekt sporządzony w biurze architektonicznym

Usługi świadczone przez biuro architektoniczne będą idealne dla klientów, którzy chcieliby wznieść dom, który będzie odróżniał się wśród pozostałych nieruchomości. Wybierając takie rozwiązanie zyskujemy pewność, że projekt będzie taki, jak chcemy – zanim go wykona, projektant dowie się, co jest dla nas najistotniejsze.

Biuro architektoniczne – na jak duży wydatek się przygotować?

Dokument sporządzony przez biuro architektoniczne będzie jednak znacznie bardziej kosztowny od gotowego – osoby, które na niego postawią muszą liczyć się z kosztami rzędu dwustu zł za metr kwadratowy.

Dane firmy:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]