Skieruj się tutaj, aby zaopatrzyć się w wisiorki.

Wisiorki – diabeł tkwi w szczególe

Noszenie unikalnej biżuterii docenia chyba każda kobieta. Niezależnie od okazji warto mieć ozdobę zwracająca uwagę. Co więcej najlepiej by było to coś czego jeszcze nikomu nie pokazywaliśmy. Niestety luksus nabywania dużej ilości biżuterii nie każdej z nas jest dostępna. Tym lepszym rozwiązaniem jest kupowanie wisiorków. Jeżeli lubisz mieć założone za każdym razem co innego, wisiorki Ci to umożliwią.

Łańcuszek do wisiorka

Wisiorek może leżeć przy samej szyi albo nisko na dekolcie – wszystko jest zależne od Twojego wyboru długości łańcuszka. Może to całkowicie zmienić wygląd całości ozdoby.

Uwagę warto zwrócić także na szerokość wybieranego łańcuszka oraz tworzywo, z jakiego został wykonany. Nasz wybór może paść na łańcuszek srebrny, albo złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Nieważne, czy chcesz kupić wisiorek o klasycznym kształcie (owalu, łezki, kwadratu itd.) czy też wolisz imitujący zwierzęta, przypominający rzeczy użytku codziennego, a nawet z postaciami z bajek, z całą pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Szeroki wybór istnieje także jeśli mówimy materiale wykonania wisiorków. Wybierać możemy spośród wisiorków złotych, srebrnych, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego i z rożnymi kamieniami szlachetnymi.

Dane firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]