Szukasz sklepu jubilerskiego Kraków? Koniecznie powinieneś odwiedzić tu.

Wraz z rozwojem rynku i ewolucją internetu, zmieniliśmy także nasze zwyczaje związane z dokonywaniem zakupów. W dzisiejszych czasach entuzjastycznie wykorzystujemy możliwość zakupów w sieci. I chociaż w internecie można wyszukać nieomal wszystko, nadal wiele rzeczy należy kupować w sklepach stacjonarnych. Należy do nich m.in. biżuteria.

Zalety zakupów u jubilera

Kupno platynowej broszki, pierścionka czy wisiorka łączy się z większym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie zwykłych zakupów. Dlatego, aby mieć pewność, że biżuteria spełni wszelkie nasze wymagania, najlepiej zobaczyć ją w świetle dziennym u jubilera. Jest mnóstwo argumentów, które uzasadniają takie działanie. W trakcie wizyty w sklepie jubilerskim, w szczególności gdy planujemy kupić obrączki bądź pierścionek zaręczynowy, możemy przymierzyć biżuterię i przekonać się jak w rzeczywistości będzie ona wyglądać na palcu. Jeżeli zaś zauważymy wzór pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale będzie on zbyt luźny lub zbyt ciasny, jubiler na naszą prośbę dostosuje go do właściwego wymiaru lub zrobi nowy. Kolejnym atutem zakupów bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania kompetentnej wskazówki złotnika. Pomoże on nam dopasować odpowiedni kruszec, podpowie które kamienie szlachetne będą pasować do naszej cery, zaprezentuje popularne nurty we wzornictwie, a osobom poszukującym biżuterii na prezent podpowie, co teraz wręcza się na ślub, chrzest czy imieniny.

Sklep jubilerski – reperacja zepsutej biżuterii oraz tworzenie wzorów ze szkicu

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła złotnicze, ale także świadczą dodatkowe usługi. Nadrzędną z nich jest reperacja popsutej biżuterii. Jeżeli odpadł nam kryształek z kolczyka albo rozerwał się naszyjnik, złotnik błyskawicznie i umiejętnie naprawi go w swojej pracowni. Kiedy odziedziczymy biżuterię po kimś, kto posiadał inny obwód palca, złotnik przerobi obwód takiego pierścionka. Na naszą prośbę złotnik wygraweruje także na wisiorku lub pierścionku podziękowania, datę, gratulacje albo inną istotną dla nas treść. Z kolei jeżeli pragniemy obdarować kogoś unikalnym podarunkiem, albo mamy własny pomysł na sygnet czy też naszyjnik, możemy zlecić jubilerowi stworzenie biżuterii według naszego szkicu. A jeżeli w mieszkaniu posiadamy niekompletną albo zbędną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, zabierzmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym prowadzony jest skup metali szlachetnych.

Dane firmy:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]