Chcesz zamówić kolczyki srebrne? Sprawdź www.srebrnekolczyki.pl

Jednymi z najczęściej nabywanych przez Polki elementów są bez wątpienia srebrne kolczyki. Pasują na każdą okoliczność – bardzo huczną i w luźniejszym stylu. Sprawdźmy co sprawia, że są tak rozchwytywane i w jakich miejscach możemy je kupić.

Srebrne kolczyki – które nabyć

Srebrne kolczyki występują w zróżnicowanych fasonach. Najpopularniejsze są urocze sztyfty, które sprawdzą się na różne wydarzenia, są dyskretne, ale jakże szykowne. Równie popularne są wiszące akcesoria, które pięknie podkreślają szyję. Sprzedawane jako wysadzane szlachetnymi kryształkami albo zupełnie proste. Dodatki wyprodukowane ze srebra nie podrażniają skóry, co nierzadko ma miejsce w przypadku biżuterii z tworzyw sztucznych. Dobierając kolczyki zwróćmy uwagę na numer próby oraz metodę ich wykonania – najbardziej oryginalne wyprodukowano techniką przyciemniania.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze olśniewające

Żeby srebrne kolczyki długo wyglądały jak nowe, musimy umiejętnie je czyścić i systematycznie eliminować śniedź. Powinno się wycierać je codziennie suchą gąbeczką wyprodukowaną z miłego w dotyku materiału, używać specjalistyczne specyfiki czyszczące, a przeznaczone na specjalne okazje kolczyki trzymać w szczelnych szkatułkach. Nie sprawdzajmy natomiast starych technik pielęgnacji, typu szczoteczka do zębów czy soda oczyszczona. Tego typu preparaty niezwykle niszczą delikatną strukturę metalu szlachetnego.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Szeroki wybór ozdób znajdziemy niewątpliwie w sklepach internetowych, które zapewniają szybką dostawę i atrakcyjne promocje. Poza tym zakupy w internecie to nieprawdopodobna wygoda, którą na pewno docenią przede wszystkim zabiegane Polki.