Więcej o biżuterii dla dzieci na http://tinyurl.com/zbnvtay

Dziewczynki szybko chcą stać się jak ich mamy: przymierzają ich garderobę i włóczą nogami w maminych szpilkach, pożyczają akcesoria. Jednak, aby nasze rzeczy nie zniszczyły się w czasie zabawy, warto czasem kupić pociechom własne świecidełka. Dobrym pomysłem na oryginalny podarunek jest biżuteria dla dzieci. Inspiracją mogą okazać się propozycje ze strony internetowej bizuteriadladzieci.com.

Jaką biżuterię dla dzieci wybrać?

Najważniejszym kryterium wyboru błyskotek dla dziewczynek powinna być funkcjonalność. Wiszące kolczyki nie mogą być zbyt długie, aby nasze córka nie uszkodziła sobie uszu. Innym aspektem jest wygląd. Bransoletki i zawieszki powinny wyglądać dziewczęco i niewyzywająco – wybierajmy te żywe, z ładnymi motywami. Należy zwrócić uwagę na tworzywo, z jakiego zostały wykonane oraz solidność wykończeń – brak ostrych krawędzi, wypadające zakrętki do kolczyków.

Najciekawsze propozycje biżuterii dla dzieci

Najczęściej spotykane motywy na dziecięcej biżuterii to kwiatki, gwiazdki i serca. Jeżeli chodzi o kolorystykę, królują różne odcienie różowego, a także czerwień, błękit i biel. Generalnie, dziewczynki wolą srebro niż złoto. Biżuteria dla dzieci często uzupełniana jest o sznurki, tasiemki i plastikowe elementy, które powodują, że nie mamy wątpliwości co do tego, kto powinien ją nosić. Akcesoria specjalnie dla najmłodszych znajdziesz na bizuteriadladzieci.com.